כלנית קמין

שיעורי ציור

שיעורי ציור

לימוד מעמיק בצבעי שמן, מריאליזם עד מופשט בסטודיו אשר בביתי בפרדס חנה. לימוד אישי בקבוצות קטנות אחת לשבוע, המותאם לכל תלמיד בתוך דרך מובנית שיש בה הקניית כלים, לימוד הציור כשפה, טכניקה ופיתוח עולם תוכן וקו אישי בציור.
לאלו שמחפשים את השקט של עצמם, מקום להתבטא, רצון פשוט ללמוד לצייר ומסגרת לקבל כלים רבים, המאפשרים לממש את הרצון הזה – יש לכם מקום. מקום להתבונן, להעמיק, לספר סיפורים בדימויים, צבע וצורה, ליצור עולם וללמוד להשתמש בשפה חדשה.
מרבית התלמידים ניגשים לציור בחשש, משייכים לציור קושי ומורכבות. יש לי ניסיון רב בהובלתם אל מקום של ביטחון, מיומנות, שליטה, ובעיקר מקום של הנאה רבה וסיפוק. אני מאמינה בתלמידי, רואה בכל אחד ואחת מהם את היכולות הגלומות בו ולא מוותרת.

שיעורי-ציור

מתוך עבודות של תלמידים

המלצות

אומרים שכשהתלמיד מוכן, המורה המדויק מגיע.

היה שווה לחכות עשרות שנים  כדי לפגוש את כלנית  קמין שיודעת ברגישות ובמקצועיות לאפשר לי לצייר ולבטא את עולמי הפנימי.

עיניה קשת

כלנית קמין יקרה את לי מאד כבר הרבה שנים שמלווה אותי כמורה לציור מוכשרת מכילה מעודדת  מלווה ומקדמת אותי בדרכי ובקצב האישי שלי . מורה  לתפארת 🙏

יהלומית לוקר

הגעתי אל כלנית לפני כשנה ומאז אני מקפידה להגיע לשיעור פעם בשבוע. מבחינתי זהו אי של שפיות, זמן שלי עם עצמי בו אני צוללת לתוך היצירה, זמן של שקט והנאה. כלנית שם עבורי עם עיניים טובות ומכילות וחיבוק גדול ואוהב❤️

יעל שפייסר

שיעורי הציור עם כלנית מאפשרים פסק זמן של שפיות. כלנית מנחה, מובילה ועם זאת נותנת ביטחון לכל אחת.ד לקחת החלטות אישיות שמתאימות לאישיות שלה.שלו

הכל בנועם ובהתחשבות.

ענת באוטר

בימים המורכבים האלו, כשלא מצליחה לנשום , כשהמסלול היומי נע מכפר איזון, בית לווינשטיין , ואיזונובה בארנה… כשמחפשת אוויר , לא מוותרת על מקום לנשימה, כלנית אהובה כמה המרחב שיצרת נותן לי רגע לעצור, לנשום, ליצור… עם החיבוק הענק כשמגיעה , עם העיניים הטובות שלפעמים רק המבט והחיוך שלהם אומר הכל. החברות הנהדרות שמציירות לידי… ובתוך המיכל המדהים הזה מתאפשרת היצירה💛💛💛

טל רונג אוסטרליץ

כלנית עבורי היא מורת דרך

בדרכה הכל כך מיוחדת מביטה בציור ואומרת לי משפטים על הציור שנוגעים כל כך לדרך האישית שלי כמו התהליך שאני עוברת בתוכי משתקף לה דרך הציור או בדרך בה אני מציירת את הציור. כך קיבלתי מקום להתפתחות אישית תוך התפחות מקצועית ברמת הדיוק והסבלנות שרק לשבת לצד כלנית היה מביא לי את הדיוק הסבלנות והפרטים הקטנים ולפעמים כשאני מציירת לבדי אני יכולה לדמיין לי את כלנית ולהביא מתוכי את ההתבוננות הזו. באמת השראה

תודה לך כלנית היקרה❤️

טל דידי

ללמוד אצל כלנית זאת חוויה של התפתחות. כל אחד, בכל שלב של נסיון או חוסר נסיון בציור ימצא את עצמו חוקר, תוהה, רוכש ביטחון, לפעמים מתוסכל, מופתע ובסוף מאד מאד מסופק מההישג והתוצר. שלו/שלה.
אני דוגמה של אחת שהגיעה ללא כל נסיון קודם בציור, בלי כשרון כלשהו בתחום האומנות, בגיל 56, רק עם סקרנות, רצון והחלטה ללמוד, להאמין ולא להתייאש.
כלנית עודדה אותי לכל אורך הדרך, האמינה בי, אך גם לא וויתרה לי כדי שאגיע לתוצאה שלמה.
הציורים שלי זוכים ל"תדהמה" של האנשים שמכירים אותי, גם של עצמי.
אני ממליצה לכל אחד להתנסות בחוויה הזאת אצל כלנית, אפילו כשיעור בהתפתחות אישית.

חיה גל

אחרי הרבה זמן שעקבתי אחרי הציורים של התלמידים של כלנית שפורסמו  בפייסבוק.אזרתי אומץ ללכת וללמוד לצייר ללא שום ידע או נסיון קודם.

ההתמודדות עם הלמידה לא הייתה פשוטה בכלל עבורי, גם טכנית וגם מנטלית. כלנית במקצועיות וסבלנות אינסופית עזרה (ועדיין עוזרת) לנווט בתהליך הלמידה ולתת לי למצוא את הדרך שלי,כך הציור הפך להיות חלק מתהליך ההתפתחות האישי שלי, וכלנית במודע או שלא חלק ממערך התמיכה:), אם "מדגדג לכם" ללמוד לצייר, מובטחת לכם למידה מקצועית נעימה ותומכת אצל כלנית♥️

טלי קזז אלמלם

הגעתי לשיעורים של כלנית, כי רציתי ללמוד משהו חדש ורציתי ללמוד אותו מהיסודות. זה לא היה לי פשוט, כי אני בעצמי ציירת, אבל כבר במפגש הראשון עם כלנית היה לי ברור שאני הולכת להיכנס לעולם ציור אחר ממה שאני מכירה.

כלנית עבדה איתי על יסודות הציור בשמן וביקשה ממני לסמוך עליה.

"גם אם את לא רואה עכשיו שהצלחת להגיע לצבע הרצוי ושאת בכיוון הנכון, תצטרכי לסמוך עליי כשאני אומרת לך שאת בכיוון הנכון", היא אמרה לי במפגש הראשון וסמכתי עליה.

ומאז ועד היום אני בכיוון הנכון ופעמים רבות אני לא בכיוון בכלל, וכלנית יודעת להחזיר אותי לנתיב ולכוון בחוכמה של ציירת מחוננת ומנחה מנוסה, ועוזרת לי לממש את הרצונות שלי בציור ולהגיע למהות הרגשית שאותה אני שואפת להעביר.

נעמה פלג סגל

הלמידה אצל כלנית היא חוויה מעשירה ומאפשרת. היא מעמיקה ומרתקת, היא נדיבה בידע ובתמיכה, קשובה ופתוחה, ואמיתית עד עמקי נפשה. באתי ללמוד עם מעט אימון ביכולתי להפתח, אמרתי שלא יהיה לי קל. והנה, השיעורים, כמו גם הציור, הם עבורי אושר גדול.

נורית זייד

מבוא התחברות לעולם פנימי- שיעורי ציור אצל כלנית:  יש לי אהבה רבה לציור ראליסטי וצילום. יחד עם זאת הייתי חף מכל נסיון  בציור ובטח בציורי ראליסטי  בשמן.

הפגישה הראשונה עם כלנית הבהירה  לי שכאן מקומי … ושאין לפחד מהפחד כפי שכתב אותו זמר מפורסם.

הציור במחיצת כלנית וקבוצת הציור הוא חוויה ציורית ואנושית נהדרת  הידע, הסבלנות,  והגישה האישית מביאים לכך שזה ״זמן קודש״ בלוח השבועי העמוס לעייפה  שלי.

זאת מדיציה ציורית עמוקה  והכל תודות לך כלנית יקרה. קטנות המילים על עומק ההמלצה .

אמיר אורין